У річці знайшли тіло 10-річної дівчинки, яка потонула два дні тому

20 липня о 05:50 до надзвичайників надійшло повідомлення, що рибалкою у річці Десна біля села Авдіївка виявлено та піднято на поверхню тіло дівчинки 2011 року народження, яка потонула два дні тому.

Про це повідомляє ГУ ДСНС України в Чернігівській області.

Нагадаємо, трагедія сталася 18 липня під час відпочинку. 10-річна дівчинка та 14-річний хлопчик разом з батьком відпочивали на піщаній косі, яка простягається убік середини річки. Вода там ледве досягає колін дорослої людини. Та раптом родина натрапила на яму з коловоротом. У вир почало затягувати обох дітей, які не вміють плавати. Батько намагався врятувати дітей, але дівчинка швидко зникла з його поля зору. До пошуків дитини одразу долучилися небайдужі громадяни, але це не дало результату.

Вкотре застерігаємо, не купайтесь у незнайомих та не обладнаних для цього місцях, дуже обережно плавайте на надувних матрацах і надувних іграшках - вітром їх може віднести дуже далеко від берега, а хвилею - захлеснути, із них може вийти повітря, і вони втратять плавучість. Не запливайте далеко від берега та контролюйте розваги дітей на воді.