Поїхала до друзів: На Житомирщині жінка на тиждень залишила чотирьох дітей без нагляду

Про це повідомляє Depo.Житомир з посиланням на прес-службу поліції у регіоні.

Зазначається, що до правоохоронців звернулась 14-річна дівчина та повідомила, що її матір пішла з дому і уже декілька днів не поверталася, залишивши дівчину та ще трьох дітей без нагляду.

Як зазначається у повідомленні, ця жінка уже не вперше потрапляє у поле зору правоохоронців.

"38-річна жінка добре знайома правоохоронцям. Вона перебуває на обліку соціальних служб як така, що опинилася у складних життєвих обставинах. Лише цього року ювенальні інспектори мали зо два десятки приводів для спілкування з нею щодо догляду за дітьми. Вона неодноразово залишала неповнолітніх доньок, віком 15, 14, 10 та 7 років, без нагляду, а сама розважалась у різних компаніях. У цих випадках відносно жінки й оформлялись відповідні адмінпротоколи", – розповіли у поліції.

Цього разу жінка залишила своїх дітей на 6 днів, а сама поїхала відпочивати до друзів. Упродовж цього часу 14-річна дівчинка сама доглядала за молодшими сестрами та дбала про їх харчування.

"Поліцейські разом із соціальними працівниками розшукали жінку у сусідньому районі. На момент зустрічі вона перебувала у нетверезому стані. Наразі її повернули додому та зобов’язали дбати про дітей", - зазначається у повідомленні.

Водночас соціальні служби взяли родину під супровід, а поліцейські вдруге порушили питання про позбавлення її батьківських прав.