На Сумщині затримали двох співробітників СБУ, які напали на прикордонників (ВІДЕО)

Працівники ДБР, за сприяння внутрішньої безпеки СБУ, затримали двох співробітників Служби безпеки України, які напали на прикордонний наряд та забрали у прикордонників зброю в Сумській області.

Про це повідомляє прес-служба ДБР.

Слідством встановлено, що у ніч з 17 на 18 липня неподалік села Рясне Сумського району прикордонний наряд у складі молодшого сержанта та солдата строкової служби здійснювали чергування на автомобілі.

До них о 1:30 ночі під’їхав інший автомобіль з трьома людьми, двоє з яких вийшли та підійшли до прикордонників. Невідомі спровокували конфлікт, зав’язалася бійка, в результаті якої невідомі завдали прикордонникам декілька ударів кулаками, заволоділи двома автоматами АКС-74, 4 магазинами по 30 набоїв та поїхали у невідомому напрямку.

Нападниками виявились співробітники СБУ. Спільно з представниками Служби працівниками ДБР затримано двох співробітників СБУ, третій – проходить як свідок.

Неподалік у кукурудзяному полі було виявлено 2 автомата прикордонників, а 2 магазини з набоями знайдено поблизу відділення інспекторів прикордонної служби «Славгород» відділу прикордонної служби «Краснопілля» Сумського прикордонного загону.

Тривають слідчі та оперативні дії.

Найближчим часом працівникам СБУ буде повідомлено про підозру у заволодінні вогнепальною зброєю шляхом зловживання службовим становищем організованою групою, поєднаному з насильством, та в умисному заподіянні працівникові правоохоронного органу тілесних ушкоджень.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Центрального регіону, оперативний супровід – ДБР за сприяння ГУВБ СБУ.