Україна та Молдова визначили пріоритетний проєкт щодо облаштування кордону

Президент України Володимир Зеленський на зустрічі з президентом Молдови Майєю Санду в Грузії обговорив будівництво прикордонного переходу через Дністер.

«Особлива увага приділялася також проблематиці розвитку транспортно-транзитного потенціалу України та Республіки Молдова. Сторони погодилися щодо необхідності прискорення реалізації флагманського проекту в цій сфері - будівництва прикордонного мостового переходу через річку Дністер у районі населених пунктів Ямпіль та Косеуць», - сказано у повідомленні прес-служби офісу президента.

Зеленський і Санду обговорили першочергові кроки з активізації торговельно-економічної співпраці, визначивши ключовими напрямами економічної взаємодії двох держав співробітництво у сфері енергетики та реалізацію спільних інфраструктурних проектів, зазначили в прес-службі.

Зеленський також підтвердив своє запрошення молдовській колезі взяти участь в установчому саміті Кримської платформи, а також в урочистих заходах з нагоди відзначення 30-річчя незалежності України.