У Києві патрульні поліцейські встигли схопити жінку, яка намагалася викинутися з вікна квартири

У Києві правоохоронці запобігли спробі самогубства. Інцидент стався в Дарницькому районі.

Про це повідомила пресслужба патрульної поліції у вівторок, 20 липня. Повідомляється, що жінка вилізла на підвіконня вікна своєї квартири, розташованої на третьому поверсі, і кричала. Очевидці події викликали копів.

Патрульний екіпаж, який прибув на виклик, виявив у квартирі на вулиці Бориспільській жінку, яка сиділа на підвіконні, звісивши ноги вниз. Суїцидниця поводилася емоційно і заявила правоохоронцям, щоб вони не наближалися до неї, інакше вона викинеться з вікна.

Через кілька миттєвостей вона перегнулася, і її тіло полетіло вниз, проте патрульні зловили її за ногу. Утримувати жінку від падіння було важко і до патрульних на допомогу прийшли небайдужі громадяни. Її тримали на вазі, поки не приїхали рятувальники, які за допомогою сходів і мотузки затягнули громадянку назад у квартиру. Жінку госпіталізували до спеціалізованого медзакладу.

Також повідомлялося, що на столичній Оболоні жінка намагалася вистрибнути з вікна на дев'ятому поверсі. Якби не патрульні поліцейські її дії могли призвести до трагедії.

Крім того, повідомлялося, що смертельний випадок, пов'язаний з падінням з висоти стався в неділю на вулиці Кирилівській. 18 липня на території психіатричної лікарні розбився чоловік.