ДТП на Набережній у Запоріжжі: стало відомо про стан постраждалої жінки та дитини

Ми писали про аварію на Набережній магістралі, яка сталася вночі 17-липня. Стало відомо в якому стані на сьогодні перебуває жінка з сином. Нині стан Валентини стабільно важкий, лікарі продовжують боротись за її життя. Син — Віктор йде на поправку, його стан стабілізувався.

Про це повідомляє батько родини Роман Ралко. Сьогодні у Віктора знімуть гіпси й буде проведений рентген усього тіла повторно. Це необхідно тому що після прибуття в лікарню йому зробили лише на спині. На той момент відновлювалась життєдіяльність дитини. Що ж стосується Валентини — новини невтішні, стан жінки стабільно важкий. За її життєдіяльність боротимуться ще не менше 5 днів і тільки після цього почнуть проводити ряд операцій тазу, грудної клітини та голови. Операції під питанням у лікарів, адже показники жінки погані.

Чоловік дякує всім, хто відгукнувся та допоміг фінансово. Родина потребує допомоги небайдужих. Номер карти для допомоги: 5355 2802 0135 7793. Як ми вже писали, трагедія сталася на Набережній близько 23 години. Жінка з чоловіком і дитиною приїхали на концерт. Після нього й сталася аварія — вони переходили дорогу назустріч Романові. І тут на нерегульованому переході їх збила автівка. За кермом авто знаходився чоловік у стані наркотичного сп’яніння. Нині його затримано. Проводиться досудове розслідування.