Суд відклав справу співмешканки Лук'яненка, керівника Сумського машинобудівного заводу

Йдеться про Вікторію Грек, співмешканку Володимира Лук'яненка, яка, на думку слідства, придбала готель Сумського НВО за заниженою ціною у 19,5 млню і не сплатила за нього досі навіть цієї суми.

Як повідомила SumyToday речниця Зарічного районного суду Наталія Сидоренко, причиною відкладення засідання є відсутність доказів належного сповіщення адвоката Вікторії Грек про час розгляду справи.

На 22 липня 2021 року на 15 год. 00 хв. відкладено розгляд клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді застави підозрюваній у причетності до незаконних оборудок із приміщенням готелю, що належав АТ «Сумське НВО» та в подальшому був реалізований за заниженою ціною.

За матеріалами досудового розслідування підозрювана у 2019 році придбала приміщення готелю без фактичної сплати до цього часу його повної вартості, чим сприяла відчуженню майна підприємства за заниженою ціною та ухиленню від виконання судових рішень по сплаті заборгованості (ч. 5 ст. 27/ч. 2 ст. 364-1, ч. 5 ст. 27/ч. 3 ст. 382 КК України).

Слідчий суддя Капкін О.Б.

Про результати розгляду клопотання буде повідомлено додатково.