У Києві сталося пограбування відділення Ukrsibbank, в місті введено поліцейський план "Грім"

У столиці жінка вчинила пограбування одного з відділень Ukrsibbank. Зловмисника під час нападу використала зброю та коктейль "Молотова".

Про це повідомив "Київ Оперативний" в Телеграм-каналі у вівторок, 20 липня. Повідомляється, що жінка прийшла у відділення, розташованої в Оболонському районі на вулиці Автозаводській, 99.

Вона кинула в приміщення коктейль Молотова, а потім направивши пістолет на банківських службовців, відібрала гроші у касирів. У зв'язку з нападом і пограбуванням банку в Києві правоохоронці ввели оперативний план-перехоплення "грім". В цей момент відомо, що жінка затримана.

Раніше повідомлялося, що в Києві прогримів вибух в одному з приміщень, що належать Приватбанку. З'ясувалося, що зловмисники вчинили напад на банківське відділення, щоб його пограбувати.

Ще повідомлялося, що в Харкові спрямованим вибухом був підірваний банкомат "ПриватБанку", вмонтований в стіну. Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

Також повідомлялося, що в Києві в Деснянському районі троє зловмисників підірвали банкомат Приватбанку і викрали касети з готівкою. У поліції розповіли, що зловмисники увійшли до приміщення, використовуючи банівську карту.