Російські найманці на Донбасі збільшили кількість снайперів – розвідка

Командування збройних формувань Російської Федерації продовжує нарощувати бойові спроможності оперативного угруповання російських окупаційних військ на тимчасово окупованій території в Донецькій та Луганській областях.

Так, було в окремих підрозділах з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) армійського корпусу окупаційних військ був проведений ряд заходів з військової підготовки. Про це повідомляє речник Міністерства оборони України з посиланням на інформацію Головно управління розвідки. Зокрема згідно з даними української розвідки терористи провели:

– збори з корегувальниками артилерійського вогню;

– навчання з розгортанням понтонної переправи та форсуванням водної перешкоди в ході наступальних дій;

– навчання з бойовою стрільбою артилерійських розрахунків за наступальною тематикою

Крім того, окупанти проводять активну підготовку до проведення диверсійно-розвідувальних заходів.

За рік “перемир’я” загинуло 45 українських воїнів, 145 поранено

“На передових позиціях окупантів збільшили присутність особового складу розвідувальних підрозділів та снайперських пар, які нещодавно пройшли спеціальну підготовку в навчальних центрах на території Ростовської області Російської Федерації”, – повідомили у розвідці.

Нагадаємо, 20 червня, в районі проведення операції Об’єднаних сил було зафіксовано п’ять порушень режиму припинення вогню. З них – чотири обстріли та один проліт безпілотника.

Крім того, 18 липня, російські окупаційні війська 4 рази порушили режим припинення вогню у зоні проведення операції Об’єднаних сил.

Раніше стало відомо, що в лікарні помер український військовий, який отримав поранення внаслідок обстрілу російськими терористами в районі проведення операції Об’єднаних сил.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.