Делегація Данії відвідала КПВВ «Золоте»

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомляє пресслужба штабу ООС.

“19-20 липня з метою ознайомлення з безпековою ситуацією делегація Королівства Данія на чолі з Надзвичайним та Повноважним Послом Королівства Данія Оле Егберг Міккельсеном відвідала район проведення операції Об’єднаних сил”, - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, данські дипломати зустрілися із заступником Командувача об’єднаних сил генерал-майором Едуардом Москальовим. Вони відвідали контрольний пункт в’їзду-виїзду «Золоте», де ознайомилися з інфраструктурою та можливостями КПВВ. Також учасники зустрічі побували на командно-спостережному пункті підрозділу Збройних Сил України, що виконує завдання в складі Об’єднаних сил.

“Я дуже радий відвідати лінію розмежування і побачити все на власні очі. Це передова мирного життя, передова демократії. Ви охороняєте безпеку Європи, тому якщо ви в небезпеці, то ми теж не можемо бути в безпеці. Я дуже радий познайомитись з усіма вами, командирами та солдатами. Моя вам щира вдячність за те, що ви робите”, – цитує пресслужба данського посла.

Крім того, делегація мала зустріч з представниками Луганської обласної військово-цивільної адміністрації. Керівник Української сторони СЦКК генерал-майор Сергій Салкуцан своєю чергою ознайомив гостей з порушеннями режиму припинення вогню, до яких вдаються російсько-окупаційні війська.

Наприкінці візиту Оле Егберг Міккельсен зустрівся з представниками Данської групи з розмінування. Разом вони відвідали ділянки, де проводиться очищення місцевості від вибухонебезпечних предметів.

Як повідомляв Укрінформ, 16 липня делегація Посольства США в Україні на чолі з тимчасово повіреним у справах США в Україні Джорджом Кентом відвідала район проведення операції Об’єднаних сил, де ознайомилась із безпековою ситуацією.