Знайшли тіла двох буковинців, які кілька днів тому зникли на воді

У річках знайшли тіла двох буковинців, які зникли на воді два тому. Одного з хлопців рятувальники знайшли у селі Маршинці Новоселицької громади, іншого – місцеві жителі села Горошова на Тернопільщині.

Про це повідомляють на Facebook-сторінці обласного управління держслужби з надзвичайних ситуацій.

Тіло 18-річного хлопця з села Маршинці знайшли за два кілометри від місця, де він зник. На Тернопільщині люди підняли тіло 22-річного жителя села Ржавинці Чернівецького району, який 18 липня пірнув у Дністер.

У коментарі Суспільному прессекретар управління ДСНС області Сергій Бабчук сказав, що для безпечного відпочинку на воді радять:

купатися лише на облаштованих пляжах; ніколи не пірнати у незнайомих місцях; не залишати дітей без нагляду біля води та не дозволяти їм самостійно плавати; не запливати далеко та не плавати наодинці; не заходити у воду п'яним; не наближатись до суден, човнів і катерів, які пропливають поблизу; плавати у воді не більше 20 хвилин; слідкувати за штормовими попередженнями та не виходити у плавання на човнах при сильному вітрі. Читайте також У Чернівецькій області на воді зникли троє людей

На Буковині у ставку втопилася чотирирічна дитина