На Житомирщині жінка на тиждень покинула чотирьох дітей і пішла розважатися: подробиці від поліції

У Новоград-Волинському районі Житомирщини поліцейські розшукали матір, яка залишила чотирьох неповнолітніх дітей на тиждень без нагляду. Жінка вже неодноразово залишала дітей без догляду.

Про зникнення горе-матері поліцейським повідомила 14-річна донька. Як розповіли у поліції, 38-річна жінка перебуває на обліку соціальних служб як така, що опинилася у складних життєвих обставинах. Лише 2021 ювенальні інспектори мали близько 20 приводів для спілкування з нею щодо догляду за дітьми. Жінка багато разів залишала неповнолітніх доньок, віком 15, 14, 10 та 7 років, без нагляду, а сама розважалась у різних компаніях. У цих випадках відносно жінки оформляли відповідні адмінпротоколи.

Останній раз жінка залишила дітей на 6 днів та поїхала відпочивати до друзів. Упродовж майже тижня відсутності матері 14-річна дівчинка сама доглядала за молодшими сестрами та дбала про їх харчування.

Поліцейські разом із соціальними працівниками розшукали жінку у сусідньому районі. Вона була п'яною. Горе-матір повернули додому та зобов’язали дбати про дітей. Cоціальні служби взяли родину під супровід, а поліцейські вдруге порушили питання про позбавлення її батьківських прав.

Раніше повідомлялося, що у Бердичеві матір, перебуваючи у нетверезому стані, побила 10-місячного малюка через те, що дитина постійно плакала. Правоохоронці склали на матір протокол. ASPI news писало, що дворічна дівчинка отруїлась алкоголем у Києві, коли її матір розпивала спиртні напої із сусідками.