Жінці порубав обличчя, доньці – перерізав горло: нові деталі убивства на Соборності у Луцьку

Вбивство матері та дочки на проспекті Соборності, 32 сталося близько другої години ночі.

У дружини вбивці фактично не було живого місця на обличчі, а в дочки було перерізане горло та колото-різані рани на животі та грудях, – пише ІА Волинські Новини.

Нагадаємо, в ніч на 20 липня о 7:15 в поліцію звернулась заявниця, яка розповіла, що її сусід вбив дружину та доньку 56 та 22 років. Інцидент трапився у багатоповерхівці, що на проспекті Соборності,32.

Відомо, що в травні 2021 року чоловіка судили за побиття ексдружини та доньки, але, зважаючи на те, що він є безробітним пенсіонером і має ІІІ групу інвалідності, йому лише призначили штраф у 1530 гривень.

Джерела повідомили редакції, що вбивство трапилося у двокімнатій квартирі багатоповерхівки близько другої години ночі. Чоловік вбив дружину в спальні, на її обличчі фактично немає живого місця від ран. Натомість дочка намагалася втекти, але вбивця наздогнав її в коридорі, у дівчини було перерізане горло та колото-різані рани на грудях та животі. До слова, дівчина навчалася в університеті.

Чоловік не чинив супротиву, коли на місце злочину приїхали правоохоронці. Чи перебував підозрюваний у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння – невідомо. Однак джерела повідомили, що він не стоїть на обліку в психіатра.