Лучанин, який скоїв подвійне вбивство, до цього моменту відбувався за насильство штрафами

Сьогоднішнє криваве подвійне вбивство дружини та дочки в Луцьку – це яскравий приклад безпорадності держави в боротьбі з домашнім насиллям. Подружжя лучан у процесі розлучення перебувало впродовж 10 років, жінка неодноразово заявляла про домашнє насильство з боку чоловіка, та він відбувався лише штрафами.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав журналіст Юрій Горбач, – передає ІА Волинські новини.

«Подружжя Пилипюків в стані розлучення було десять років (а одружилися ще у 1987-му). Вперше суд прийняв заочне рішення про розлучення у 2011. Але потім в апеляції його скасували. У 2015 році Луцький міськрайонний суд Волинської області вдруге розлучив подружжя, але вони продовжували жити разом через матеріальні проблеми, відсутність іншого житла.

Ще тоді (уявіть собі!) у 2011-2015 роках жінка наголошувала, що її чоловік «чинить постійне фізичне та психічне насилля у сім’ї, його неодноразові протиправні дії мають тяжкі наслідки для її здоров’я», «найбільше від таких дій відповідача страждає психіка їх дитини, яка постійно спостерігає насилля у сім’ї, котре чиниться зі сторони батька». Ще 6-7 років тому державі було відомо про це!!! Але вона нічого не зробила аби відвернути непоправне.

Потім були справи про аліменти для навчання дочки і неодноразово – справи про вчинення домашнього насильства.

Останній вирок чоловіку винесли 14 травня ЦЬОГО РОКУ. Знаєте що це було?

«В ході словесного конфлікту із колишньою дружиною, який виник на ґрунті раптово виниклих особистих неприязних відносин, тримаючи в правій руці металевий предмет, умисно кинув ним в обличчя потерпілій, внаслідок чого спричинив останній тілесні ушкодження у вигляді синців з поверхневими ранами в ділянці спинки носа та на лобній ділянці голови зліва, які згідно висновку судово-медичного експерта за № 349 від 13.05.2020 за ступенем тяжкості відноситься до категорії легких тілесних ушкоджень».

За це його оштрафували на 850 гривень

ОШТРАФУВАЛИ! За конфлікт з колишньою дружиною, який відбувся ще більше року тому», – пише журналіст.

Нагадаємо, 20 липня о 7:15 в поліцію звернулась заявниця, яка розповіла, що її сусід вбив дружину та доньку 56 та 22 років. Інцидент трапився у багатоповерхівці, що на проспекті Соборності,32.