Руда хмара над "Рівнеазот": ЗМІ повідомляють про вибух, а на підприємстві - про розгерметизацію трубопроводу

Над підприємством "Рівнеазот" 20 липня з'явилася руда хмара. Видання РадіоТрек з посиланням на джерела повідомляє про вибух, а керівник з комунікацій "Group DF" Олег Арестархов, до якої входить підприємство, зазначає, що відбулася розгерметизація трубопроводу, передає УНН.

Деталі

За даними РадіоТрек, на заводі “РівнеАзот” стався “невеликий вибух”. Пізніше додали, що на підприємстві стався витік нітрозних газів.

Пізніше Олег Арестархов Суспільному повідомив, що на підприємстві відбулася розгерметизація трубопроводу в цеху азотної кислоти.

“Була дійсно позаштатна ситуація, але протягом 40 хвилин вона була ліквідована. В результаті надзвичайної ситуації відбувся разовий викид нітрозних газів в незначній кількості на території заводу. Наслідки надзвичайної ситуації повністю ліквідовано власними силами. Жертв та постраждалих немає”, — повідомив Олег Арестархов.

Він запевнив, що показники якості повітря — в межах допустимих норм. Жодної загрози навколишньому середовищу та людям немає, а підприємство повернулось до роботи в штатному режимі. Потреби зачиняти вікна немає, запевнив Арестархов.

Додамо

Речник ДСНС в області Дмитро Мельник Суспільному повідомив, що поки що ситуацію не коментують, бо з’ясовують обставини.