У справі про побиття черкаського журналіста перехожим з'явилися нові подробиці

До Черкаського районного управління поліції звернувся житель Черкас, який повідомив про конфлікт із невідомим чоловіком. Ситуація трапилась на бульварі Шевченка, близько 13:30 години, 16 липня. 23 – річний чоловік йшов разом із дівчиною, яку пляшками з водою зачепив перехожий. Дівчина зробила зауваження, на що невідомий чоловік відреагував нецензурною лайкою.

Черкащанин заступився, та словесний конфлікт переріс у бійку.

Як зазначив заявник, чоловік вдарив його ногою по лівій нозі, а потім головою в обличчя й розбив ніс. Потерпілий зателефонував у поліцію. Повідомлення прийняв оператор о 13:39 годині та зареєстрував до Єдиного обліку. На той час, у зв’язку з відсутністю вільного наряду, оператор поставив відмітку «Відсутній наряд».

Правоохоронці приїхали для з'ясування обставин інциденту вже о 15:36 - через кілька годин після бійки.

Потерпілий у своєму поясненні зазначив, що конфлікт виник на побутовому ґрунті та не пов'язаний із журналістською діяльністю, а також те, що працює в одному із футбольних клубів на посаді зв’язків із громадськістю. Під час написання заяви молодий чоловік не повідомляв про те, що він журналіст та посвідчення працівникам поліції не пред’являв.

Вже сьогодні, 20 липня, до Черкаського районного управління до заяви додали копію журналістського посвідчення, яку надав сам потерпілий. Наразі матеріали, які зареєстровані в Єдиному обліку, розглянуті керівником Черкаського РУП й ним доручено проведення перевірки по даному факту працівниками відділу превенції, бо окрім пояснень та заяви потерпілий не надав довідку з лікарні щодо наявних тілесних ушкоджень.

Особу, з якою у працівника телекомпанії виник конфлікт, поліцейські встановили. Триває перевірка.

За інформацією пресслужби поліції Черкаської області