Викид газів на хімзаводі під Рівним: поліція та ДСНС "з'ясовують обставини"

Над підприємством "Рівнеазот" 20 липня з'явилася руда хмара.

Про це Суспільному повідомив очевидець, який надіслав відео з місця події.

Керівник з комунікацій "Group DF" Олег Арестархов, до якої входить підприємство, повідомив, що на "Рівнеазоті" стався викид нітрозних газів.

Викид газів, як кажуть в пресслужбі, поширився тільки по території заводу. Наслідки викиду працівники "Рівнеазоту" ліквідували власними силами.

"Пресслужба «Рівнеазоту» повідомляє, що 20 липня 2021 року на підприємстві відбулась позаштатна ситуація - розгерметизація трубопроводу в цеху виробництва азотної кислоти. В результаті надзвичайної ситуації відбувся разовий викид нітрозних газів в незначній кількості на території заводу. Наслідки надзвичайної ситуації повністю ліквідовано власними силами. Жертв та постраждалих немає. На поточний момент показники якості повітря знаходяться в межах допустимих норм. Жодної загрози навколишньому середовищу та населенню немає", - запевнили в повідомленні.

На місці події працює слідчо-оперативна група, - повідомила речниця Нацполіція області Марія Юстицька. Про результати роботи слідчих пообіцяла прокоментувати згодом.

За інформацією журналіста Суспільного, який перебуває біля адмінкорпусу "Рівнеазоту", наразі хмари там не видно, немає скупчення людей на виході з підприємства. Охоронець заводу повідомив, що нікого немає, бо робочий день закінчився. Про хмару йому нічого не відомо, а з керівництва нікого на місці немає.

Підприємство знаходиться у селі Городок за 10 кілометрів від обласного центру.

Речник ДСНС в області Дмитро Мельник Суспільному повідомив, що поки що ситуацію не коментують, бо з'ясовують обставини.