Уряд відреагував на ситуацію з «РівнеАзотом», поліція – теж. Відкрили кримінальне провадження

На випадок, якщо через викид нітрозних газів на РівнеАзоті, люди потребуватимуть допомоги, у міській лікарні розгорнули 25 ліжкомісць. Відомо, що обійшлося без постраждалих і підприємство працює у штатному режимі. На інцидент вже відреагували в Уряді.

Загрози людям та навколишньому середовищу внаслідок розгерметизації трубопроводу поблизу м. Рівне немає,- йдеться у повідомленні

Хімічно небезпечних речовин у повітрі не виявлено, про це з місця події повідомив міський голова Рівного Олександр Третяк.

За словами головного санітарного лікаря Романа Сафонова вміст викидів у повітрі не перевищує жодних норм. Забруднення у повітрі абсолютно немає, як в Городку, так на території підприємства, тим більше на території Рівного, - зауважив очільник міста.

'>

Окрім міського голови Рівного та головного санітарного лікаря Романа Сафонова, на місце події приїхав й очільник області Віталій Коваль.

Тим часом Державна служба України з надзвичайних ситуацій оприлюднила на своєму сайті дані щодо якості повітря у місті Рівне:

Хімічно небезпечних речовин у повітрі не виявлено, загрози людям та навколишньому середовищу немає.

Концентрація окису азоту в повітрі на території підприємства становить 0,5 – 0,8 мг/м куб. при гранично допустимій концентрації – 1,5 мг/м куб,- йдеться у повідомленні

Між тим у поліції за фактом аварії на хімзаводі «Рівнеазот» порушено кримінальне провадження. За попередніми даними, причиною стала розгерметизація трубопроводу на ділянці підігріву хвостових газів.