Підполковника ЗСУ підозрюють у підробці накладних на продукти на майже 900 тис. грн

Державне бюро розслідувань повідомило про підозру заступнику командира військової частини ЗСУ, який підробляв накладні на постачання харчових продуктів до військової частини, що призвело до збитків бюджету на майже 900 тисяч гривень.

Про це повідомила прес-служба ДБР.

«Протягом січня-лютого 2019 року підполковник Збройних Сил України завищував обсяги наданих підприємством послуг з постачання продуктів для військової частини. Він склав та видав видаткові накладні в межах договору на постачання харчових продуктів на загальну суму 898 тисяч 842 гривні, які насправді до військової частини не поступали», — йдеться у повідомленні.

Згідно з даними, за фальсифікацію видаткових накладних підозрюваний отримував неправомірну вигоду від представника підприємства.

Зазначається, що підполковника ЗСУ підозрюють у використанні ним свого службового становища всупереч інтересам служби, що завдало тяжких наслідків державним інтересам, а також у видачі ним свідомо неправдивих офіційних документів та внесенні до офіційних документів свідомо неправдивих відомостей (ч. 2 ст. 364, ч. 1 ст. 366 ККУ).

Також за інформацією, санкція статті передбачає до 6 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади на строк до 3 років та зі штрафом від 500 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.