Аварія на ПАТ “РівнеАзот”: станом на ранок загрози для населення від викидів немає - ДСНС

Станом на ранок 21 липня рятувальники повідомили, що шкоди населенню та навколишньому середовищу від аварії на ПАТ “РівнеАзот” немає. Про це інформують у ДСНС, пише УНН.

Деталі

20 липня близько 17 год. поблизу м. Рівне на території заводу ПАТ “РівнеАзот” у цеху виробництва азотної кислоти сталася розгерметизація трубопроводу з нітрозними газами. О 17 год. 26 хв. витік газів припинено. Жертв та постраждалих немає.

“Перевищення хімічно — небезпечних речовин у повітрі не виявлено, загрози населенню та навколишньому середовищу немає. Підприємство працює в штатному режимі”, — інформують у ДСНС.

Доповнення

Аварія сталася близько 17:00 поблизу міста Рівне на території заводу ПАТ “РівнеАзот”. О 17:26 витік газів припинено. Жертв та постраждалих немає. За цим фактом місцева поліція відкрила кримінальне провадження.

Над підприємством “Рівнеазот” 20 липня з’явилася руда хмара. Видання РадіоТрек з посиланням на джерела повідомляє про вибух, а керівник з комунікацій “Group DF” Олег Арестархов, до якої входить підприємство, зазначає, що відбулася розгерметизація трубопроводу.

За інформацією працівників ДСНС викид газів не становить загрози життю та здоров’ю населення.