Загрози немає: рятувальники оновили інформацію щодо ситуації на "Рівнеазоті"

На місце події оперативно направлено сили і засоби Головного управління ДСНС України у Рівненській області та відповідні спеціалізовані оперативні служби, скоординована їх робота щодо ліквідації можливих подальших наслідків викиду небезпечної хімічної речовини.

Після прибуття проведено моніторинг ситуації, аеромобільна розвідка та дослідження проб повітря в радіусі території підприємства ПрАТ Рівнеазот.

За результатами аналізів наданих лабораторією підприємства, ДУ Рівненський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України та Рівненським обласним центром з гідрометеорології на прилеглих територіях с. Городок, Караєвичі, Обарів, а також м. Рівне перевищень гранично допустимих концентрацій небезпечних речовин у повітрі не зафіксовано.

Ситуація перебуває під посиленим цілодобовим контролем фахівців ДУ Рівненський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України, Рівненського обласного центру з гідрометеорології та лабораторії ПрАТ Рівнеазот.

Перевищення допустимого вмісту хімічних і біологічних речовин в атмосферному повітрі населених місць не виявлено, гранично допустимі максимально разові концентрації у житловій забудові за дослідженими речовинами вказаними установами не перевищують норми.

Місцевими органами виконавчої влади, ГУ ДСНС України у Рівненській області та відповідними спеціалізованими службами вжито заходів щодо недопущення погіршення обстановки на території підприємства та подальшого моніторингу стану навколишнього природнього середовища.