Кіровоградська область: Без електропостачання залишились 129 населених пунктів

Рятувальники ліквідовували наслідки сильної зливи.

20 липня з 19:30 по 20:30 на території Кіровоградської області та м. Кропивницький спостерігалося погіршення погодних умов у вигляді дощу, місцями сильного, граду та шквалу 15-20 м/с.

З метою ліквідації наслідків негоди особовим складом ГУ ДСНС в області впродовж минулої доби було надано допомогу по розпилюванню та прибиранню 36 дерев, що впали на житлові будинки, автомобілі, проїжджі частини доріг (Кропивницький район та м. Кропивницький 23 дерева; Новоукраїнський район 6; Голованівський район 4; Олександрійський район 3), тричі надано допомогу по відкачуванню дощових вод з підвалів та подвірїв житлових будинків (15 м3) м. Кропивницький, вилучено 11 одиниць техніки з ускладнених ділянок доріг у м. Кропивницький (вул. Острівська, Київська, Кропивницького, Преображенська, Вокзальна).

Крім того 7 разів залучалася пожежно-рятувальна техніка Кропивницького на пожежі електрощитових, короткі замкнення електромережі без послідуючого горіння та спрацювання АПС. Загиблих та травмованих внаслідок погіршення погодних умов немає. Від ГУ ДСНС в області залучалось 89 чоловік особового складу та 21 од. техніки.

Внаслідок аварійного спрацювання автоматичної системи захисту ЛЕП без електропостачання залишились 129 населених пунктів повністю та 29 частково на території 4-х районів, а саме: у Кропивницькому районі 4 н. п. повністю та 6 н. п. частково; Новоукраїнський район 65 н. п. повністю та 11 частково; Олександрійський район 16 н. п. повністю 9 частково; Голованівський район 44 н. п. повністю, 3 частково. До відновлювальних робіт залучено бригади місцевих РЕМ ПрАТ Кіровоградобленерго.

Прес-служба ГУ ДСНС в області