На Тернопільщині водій вдруге за рік сів п'яним за кермо: як його покарав суд

У смт. Золотий Потік по вул.Шевченка,2, чоловікт керував автомобілем ВАЗ 2104 з явними ознаками алкогольного сп`яніння. При цьому на вимогу працівників поліції пройти в установленому порядку медичний огляд для визначення стану алкогольного сп`яніння відмовився

Про це йдеться у рішенні Бучацького районного суду, повідомляють Тернопільські події.

Підозрюваний притягався до адміністративної відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1ст.130КУпАП,що підтверджується постановою Бучацького районного суду Тернопільської області від 18.03.2021 року, яка долучена до матеріалів справи.

За даних обставин, суд вважає, що в діях підозрюваного містяться ознаки адміністративного правопорушення, передбаченого ч.2 ст.130 КУпАП, тобто повторне протягом року вчинення будь-якого з порушень, передбачених частиною першою цієї статті, а саме керування транспортними засобами особами в стані алкогольного спяніння.

Суд визнав чоловікавинним в скоєнні правопорушення, передбаченого ч.2 ст.130 КУпАП, та накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 2000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 34000 (тридцять чотири тисячі) грн. з позбавленням прав керування транспортними засобами строком на три роки без вилучення транспортного засобу.

Більше новин Тернополя читайте за посиланнями:

Випив 50 таблеток: на Тернопільщині чоловік намагався вчини самогубствоНа Тернопільщині шахраї за хитрою схемою оформили на жінку кредитНа Тернопільщині зникло 90 дітей: у поліції розповіли подробиці