Руда хмара над містом: На території "РівнеАзоту" сталася розгерметизація трубопроводу

Про це пише Depo.Львів з посиланням на повідомлення Головного управління ДСНС у Рівненській області.

У вівторок, 20 липня, близько 17:00 поблизу Рівного на території заводу ПАТ "РівнеАзот" у цеху виробництва азотної кислоти сталася розгерметизація трубопроводу та разовий викид незначної кількості нітрозних газів на територію заводу (нітрозні гази – використовуються для очищення газів від оксидів азоту при виробництві концентрованої азотної кислоти).

"О 17:26 персоналом об’єкту витік нітрозних газів припинено. Жертв та постраждалих немає. Цех працює в штатному режимі. Відповідно до проведених замірів лабораторією підприємства, хімічно – небезпечних речовин у повітрі не виявлено, загрози населенню та навколишньому середовищу немає. Концентрація окису азоту в повітрі на території підприємства становила 0,5 – 0,8 мг/м3 при гранично допустимій концентрації – 1,5 мг/м3", – йдеться у повідомленні.

20 липня працівниками ДУ "Рівненського обласного центру контролю та профілактики захворювань МОЗ України" та Рівненського обласного центру з гідрометеорології проведено заміри повітря в навколишніх населених пунктах (с. Караєвичі, с. Городок, с. Обарів Рівненського району та мікрорайон Ювілейний м. Рівне), перевищення гранично допустимих концентрацій хімічно – небезпечних речовин у повітрі не виявлено.

Нагадаємо, що внаслідок обвалу будинку у центрі Львова загинув 17-річний хлопець (ФОТО).