Подробиці краху міжрегіональної етнічної банди наркоділків повідомила поліція. ВІДЕО

Співробітники Управління боротьби з наркозлочинністю кілька місяців документували незаконний збут правопорушниками метадону та димедролу на території Одеси, Миколаєва й Кривого Рогу.

В ході проведення слідчо-розшукових заходів була встановлена причетність до незаконного бізнесу об’єднаних родинними зв’язками двох чоловіків та трьох жінок віком від 27-ми до 46-ти років. З продажу забороненого «товару», який збувався методом закладок, зловмисники щомісяця мали близько п’ятисот тисяч гривень.

Днями за місцями мешкання фігурантів в Одесі та Кривому були проведені санкціоновані обшуки. В якості речових доказів протиправної діяльності злочинної групи вилучено заборонені речовини, мобільні телефони та комп’ютерну техніку з інформацією про клієнтів, банківські картки, на які від них надходили кошти, тощо.

Також за адресами, де відбувалися санкціоновані заходи, правоохоронці виявили ще вісьмох громадян, статус яких буде визначено після проведення слідчих дій.

Згідно з чинним законодавством, зловмисникам загрожує покарання від трьох до десяти років позбавлення волі. Слідство триває.

За матеріалами ВК ГУНП у Одеській області