НАЗК хоче оштрафувати начальника одного з управлінь Одеської митниці

Національне агентство з питань запобігання корупції склало та направило до суду адміністративні протоколи щодо начальника управління забезпечення протидії митним правопорушенням Одеської митниці Ігоря Присяжнюка. Про таке повідомили у пресслужбі НАЗК.

Там зазначили, що два адміністративні протоколи щодо Присяжнюка склали через порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. Він нібито розглянув скаргу на самого себе про необґрунтованість дій посадовців Одеської митниці.

За порушення ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено штраф у розмірі від 1 700 гривень до 3 400 гривень.

Крім Присяжнюка у НАЗК хочуть оштрафувати також колишнього начальника Суворівського районного відділу ГУ Державної міграційної служби України в Одеській області Ігоря Яворського. Йому закидають несвоєчасне подання декларації без поважних причин.

Раніше у НАЗК склали адміністративний протокол щодо заступника міського голови Одеси Олега Бриндака. Йому закидали порушення порядку подання фінансової звітності політичних партій.

Суспільне Одеси готове надати право учасникам події висловити свою позицію. Для цього пропонуємо зв'язатися з редакцією у будь-який зручний спосіб.

Читайте також Депутати, митники та військові. За січень до списку корупціонерів потрапили сотні осіб САП спрямувала до суду обвинувальний акт у справі викритого на хабарі чиновника ДФС Заступника міського голови Одеси викликали до НАЗК Читайте нас у Telegram: головні новини Одеси та області