Поліція знешкодила підозрілу сумку, знайдену у львівському аеропорту (фото)

Підозрілу сумку, яку знайшли сьогодні вранці, 21 липня, у львівському аеропорту знешкодили. Про це повідомляє пресслужба поліції Львівської області.

Поліцейські перевірили повідомлення про замінування аеропорту – сумку, в якій могла бути вибухівка, знешкоджено, - йдеться у повідомленні.

Внаслідок повідомлення про ймовірну вибухівку понад 300 працівників та пасажирів було евакуйовано з території львівського летовища. Правоохоронці обстежили приміщення аеропорту та прилеглу територію, вибухонебезпечних предметів вони не виявили. Також зазначили, у знайденій сумці вибухівки не було.

Підозрілу сумку, в якій могла бути вибухівка, спеціалісти-вибухотехніки, дотримуючись усіх заходів безпеки та використовуючи спецобладнання, вивезли та знешкодили за межами приміщення аеропорту. Попередньо, вибухівки у сумці не виявлено, - зазначають у поліції.

Виявилось, що у сумці був ноутбук, а не вибухівка, інформує zaxid.net.

Нагадаємо, що сьогодні, 21 липня у Міжнародному аеропорті "Львів" пасажири виявили невідому сумку. Працівники летовища стверджували, що у ній може бути вибухівка.