Тренера підозрюють у виготовлені дитячої порнографії. Він нібито змушував 8-річних дівчат позувати для відвертих фото

Про це повідомляє Кіберполіція.

Правоохоронці заявили, що 48-річний чоловік, коли працював тренером зі спортивної гімнастики, створював порнографію за участі неповнолітніх дівчат. Він повідомив батьків дівчаток про те, що діти нібито зніматимуться у фотосесії спортивної білизни, та отримав на це їхню письмову згоду.

Проте, за даними слідства, тренер змушував дівчат позувати для відвертих знімків. Далі чоловік для прибутку поширював контент на тематичному форумі у даркнеті. У поліції кажуть, що через дії тренера постраждали троє дівчат, яким було по 8 років.

Правоохоронці провели обшук вдома у підозрюваного. У нього вилучили комп'ютерну техніку, фотоапарат та жорсткі диски. За висновками експертів, на техніці було понад 500 гігабайтів порнографії за участі дітей. Чоловіку повідомили про підозру за ч. 2 ст. 156 (розбещення неповнолітніх) та ч. 4 ст. 301 (виготовлення, розповсюдження порнографії) Кримінального кодексу. Йому загрожує до 10 років в'язниці.

Сексуальне насильство над дітьми

Колишній уповноважений з прав дитини Микола Кулеба заявляв, що за 2020 рік 25% дітей в Україні хоч раз потрапляли у ситуацію щодо сексуального насильства чи сексуальної експлуатації. Такі результати показали опитування 4700 дітей віком від 6-17 років.

Крім того, торік в Україні порушили 410 кримінальних справ щодо сексуального насильства над дітьми, а з початку цього року — ще 70. Однак така кількість проваджень є незначною, адже здебільшого діти не повідомляють про насильство.