В Україні суд виніс вирок агенту ФСБ, який в рамках шпигунства збирав секретні військові дані

СБУ передала до суду матеріали головної справи, згідно з якими звинувачувався громадянин, який працює на російську контррозвідку, і збирав для ворога дані про новітні українські розробки ракетних комплексів. Нещодавно суд виніс рішення і визнав зловмисника винним у скоєному злочині.

Про це 21 липня повідомив пресцентр СБУ. Повідомляється, що в травні 2020 року контррозвідники СБУ припинили розвідувальну діяльність жителя Луганщини, завербованого ФСБ РФ. Російський найманець встановив контакт з військовослужбовцями одного з науково-дослідних центрів Збройних Сил України для отримання даних відомостей про новітню військову розробку – ракетного комплексу "Нептун". За інформацію агент ФСБ обіцяв військовим "гонорар".

Його затримали при спробі передачі таємної технічної документації сучасного ракетного комплексу. Тепер Лисичанський міський суд Луганщини визнав його винним. Зловмисника засуджено до 8 років позбавлення волі за частиною 1 статті 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України.

Раніше СБУ затримала колишнього депутата так званих "парламентів" самопроголошених "республік" Донбасу. Державного зрадника затримали на Харківщині.

Також повідомлялося, що співробітників СБУ затримали працівники ДБР. Порушників звинуватили в нападі на прикордонний наряд.