Відео втечі ув'язненого з одеського СІЗО потрапило в ЗМІ

Про це повідомляє Depo.Одеса, посилаючись на видання "Обозреватель".

Ув'язнений Сергій Кутафін, тікаючи з СІЗО в Одесі спокійно подолав кілька загороджень, а озброєні вартові повелися дивно, стверджують журналісти. До видання потрапило відео камер спостереження з одеського СІЗО. Також анонімне джерело повідомило виданню, що, на його думку, вартові розгубилися в цій ситуації та порушили відомчі інструкції.

Утікач дуже довго долав огородження, кілька разів повертався. Ймовірно, вважає джерело, така поведінка ув'язненого свідчить про те, що в слідчому ізоляторі не спрацювали технічні засоби охорони й на периметр не вийшла група затримання. Також на порушника не зреагував службовий собака.

Стан справ в підрозділі охорони джерело "Обозревателя" вважає провальним. "Вони повинні були відразу дати попереджувальний постріл у повітря, після чого прицільно стріляти на поразку. Ми ж бачимо на записі, що ні попереджувального пострілу, ні прицільної стрілянини не було. Дівчина-вартова стріляє, але навмання. З цих відео можна зробити висновок про провальний стан справ з охороною в цьому підрозділі", – цитує видання свого співрозмовника.

Також вказаний співрозмовник стверджує, що втеча сталася на немодернізованій ділянці периметра, де інженерно-технічні засоби охорони (паркан, "єгоза" і так далі) старі й вичерпали свій ресурс.

Раніше повідомлялося, що в Одесі офіцер Нацгвардії прострелив собі стегно.