У Києві митники виявили контрабанду кокаїну, яку наркокур'єри перевозили в шлунку і картині

Столичні правоохоронці запобігли трафіку кокаїну територією України, до якого були причетні два наркокур'єри з Бразилії. Контрабандисти сховали кокаїн в шлунку і в картині із зображенням Божої Матері.

Про це в середу, 21 липня, повідомили в Держмитниці. Інцидент стався в аеропорту"Бориспіль". Йдеться про спробу провезти 2 кілограми кокаїну. Затриманими виявилися іноземці 21 і 29 років, які різними рейсами прибули з Бразилії транзитом через Туреччину.

29-річного бразильця піддали медогляду, через те, що в оперативників мала інформація з орієнтиром на нього. Процедура проходила в медичному закладі із застосуванням комп'ютерної томографії черевної порожнини чоловіка. У шлунку у нього знайшли понад 900 грамів наркотичної речовини.

Другий наркокур'єр, 21-річний бразилець, намагався ввезти 1 кг кокаїну, приховавши його в саморобній картині із зображенням Божої Матері.

Під час митного контролю його валізи спрацював службовий собака Київської митниці – спанієль Бетті. Саморобна картина 38х28х2 см із зображенням з одного боку Діви Марії, а з іншого – фотографією молодої людини з татуюваннями, була виявлена групою портового контролю під час огляду валізи, серед особистих речей авіапасажира.

При огляді картини всередині неї було знайдено схованку з прямокутним синім поліетиленовим пакетом з білою порошкоподібною речовиною вагою брутто 1 кг за результатами експрес-аналізу, виявлено речовину є кокаїном. Складено протоколи про порушення митних правил за частиною 1 статті 483 МК України.

Нагадаємо, у травні Служба безпеки України викрила контрабанду 2,8 кг кокаїну, який за цінами "чорного ринку" коштує близько 11,5 мільйонів гривень. Наркотики в Україні переправляв іноземець з однієї з країн Латинської Америки.

Раніше повідомлялося, що СБУ в Одесі заблокувала діяльність організованого наркоугруповання. Серед учасників банди також була і співробітниця одного з райвідділів ГУ Нацполіції в Одеській області. Поліцейська викрадала наркотики з речових доказів.