У Львівському аеропорту сапери переплутали ноутбук з вибухівкою та підірвали його (ФОТО)

Зранку середи, 21 липня, у зоні очікування на першому поверсі львівському аеропорту співробітники служби безпеки виявили підозрілу сумку. Детектори підтвердили ймовірну наявність вибухівки у сумці. В результаті двогодинної спецоперації сумку винесли за межі аеропорту і підірвали. Як з'ясувалося, детектори вибухівки спрацювали на ноутбук, який був у сумці. Власницею загубленої сумки виявилась молода дівчина азійської зовнішності, яка летіла до Стамбула.

Про це повідомляє Zaxid.net.

Підозрілу сумку під сходами у залі очікування на першому поверсі співробітники служби безпеки аеропорту виявили близько 9:25. Вони відразу ж повідомили про знахідку поліцію, на місце події відразу ж приїхали також вибухотехніки і рятувальники ДСНС. Всіх пасажирів і персонал з першого поверху аеропорту, близько 300 людей, вивели на вулицю, проте пасажирів, що уже пройшли паспортний контроль і перебували у зоні вильоту не евакуйовували. Патрульна поліція перекрила в'їзди на територію аеропорту. Загалом у аеропорту затримали близько 20 рейсів.

Повідомляється, що ситуація була напружена, адже детектор вибухівки дав позитивний сигнал на вміст залишеної сумки. Тому вибухотехніки з допомогою спеціального дистанційно керованого робота винесли сумку за межі аеропорту і підірвали її. Після вибуху там знайшли рештки звичайного ноутбука, проте жодних слідів вибухівки не виявили.

Близько 12:00 львівський аеропорт відновив повноцінну роботу.

Директор львівського аеропорту Тетяна Романовська заявила на оперативному брифінгу, що власницю покинутої сумки уже знайшли.В результаті літак затримали на три години, а після розмови з поліцією забудькувата пасажирка все ж вилетіла цим рейсом до Стамбула.

Нагадуємо:

http://nova.net.ua/sumnozvisnu-vykladachku-bilchenko-zvilnyly-ranishe-vona-nazyvala-movnyi-zakon-fashystskym/