Дослідники з'ясували, яка страва стала причиною масового отруєння у харківських ресторанах

Про це йдеться на сайті Харківського обласного лабораторного центру.

Дослідники резюмували, що основною причиною спалаху було вживання неякісних суші, виготовлених з санітарними порушеннями. У лабораторному центрі не змогли встановити кількість працівників закладу та провести їх обстеження. Тож фахівці припускають, що саме серед співробітників міг бути носій сальмонельозної інфекції — ймовірного джерела отруєння.

Що за отруєння?

Усередині червня у Харкові люди почали звертатися до медиків із харчовим отруєнням після того, як поїли у двох ресторанах японської кухні. Загалом постраждали 90 людей, із них 19 дітей.

Хворі пов'язують отруєння зі вживанням готових страв, переважно суші, у двох ресторанах японської кухні — «Якіторія» та «Мафія». Заклади закрили на перевірку. Там узяли проби й здійснили дезінфекцію, а також поспілкувалися з персоналом.

Через отруєння поліція області відкрила кримінальну справу за ч. 1 ст. 325 Кримінального кодексу — порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам і масовим отруєнням. Санкція статті передбачає до трьох років позбавлення волі.

Причиною отруєнь визнали недотримання санітарно-гігієнічного режиму закладами харчування, які мали спільну кухню.