Стало відомо, чому не відбулося судове засідання по справі Штепи: деталі

21 липня судове засідання по справі Нелі Штепи в Орджонікідзевському районному суді Харкова не відбулося, тому що сторона обвинувачення не змогла забезпечити прибуття свідків. Також не прибув прокурор.

Джерело: пряма трансляція судового засідання.

Суддя Олена Глібко:

Свідки відсутні. Один свідок хворіє другий не може приїхати. І прокурора нема ще. І на під’їзді до суду немає.

Суддя відклала розгляд справи на 29 липня.

Неля Штепа обвинувачується по двох тяжким статтях: створення терористичної організації та посягання на територіальну цілісність України. Наразі судовий розгляд знаходиться на стадії допиту свідків обвинувачення. Залишилося допитати ще двох свідків.

Після цього у процесі заплановані допити свідків зі сторони захисту.

Треба нагадати, що сторона захисту хоче допитати у якості свідків експрезидента Порошенка, ексголову РНБО Турчинова, ексголову ДонОДА Таруту та інших високопосадовців. Крім того, у якості свідків планують викликати посадовців місцевого самоврядування та депутатів Слов’янська. Серед них є і Вадим Лях – кандидат на посаду керівника ВЦА, проти можливого призначення якого вчора протестували ветерани російсько-української війни.

На минулому судовому засіданні Штепі був змінений запобіжний захід – з нічного арешту на особисті зобов’язання. Наразі вона є депутатом Слов’янської міської ради. Цей статус припиниться після того, як буде призначений керівник ВЦА у місті.