У «Борисполі» затримали наркокур’єра, який проковтнув кілограм кокаїну

СБУ провела спецоперацію зі ліквідації каналу контрабанди наркотиків через аеропорт «Бориспіль». У ньому затримали кур'єра, який перевозив у шлунку кілограм кокаїну.

Як передає СБУ, канал постачання наркотиків з однієї з країн Латинської Америки організували учасники міжнародного злочинного угруповання. Усього було затримано двох іноземців - кур'єрів із черговими партіями кокаїну. Один заховав наркотик в особистих речах, інший перевозив понад 1 кг кокаїну у кишково-шлунковому тракті.

У межах кримінального провадження за ст. 305 (контрабанда наркотичних засобів) Кримінального кодексу України затриманим повідомлено про підозру, встановлюються інші причетні до злочину.

Раніше у «Борисполі» виявили велику партію ліків з наркотичним ефектом.

Служба безпеки України запобігла контрабанді в країни Євросоюзу рекордної партії героїну на 2,3 млрд гривень. Організували поставку учасники транснаціонального злочинного угруповання з Туреччини.

У міжнародному аеропорту «Бориспіль» прикордонники вилучили контрабандну партію нових iPhone. Двоє українців намагалися незаконно провезти 45 смартфонів.