На Бродівщині козуля напала на трьох дітей

У Бродівському районі у сім’ї, що мешкає у селі Станіславчик, вилучили приручену козулю, що напала на чотирьох людей. Серед них – троє дітей. Про це інформує Бродівська міська рада. Як йдеться у повідомленні, більше року козуля жила разом з родиною. Діти назвали Бембі та годували з рук печивом і цукерками. Маленьке козеня ночувало в хаті. Коли підросло, його перемістили у хлів, поряд із свійськими тваринами.

Проте дика коза почала втікати за межі приватної території – часто бігала селом, лякаючи жителів. Протягом останнього часу до старости Володимира Ясінського надійшло чотири скарги від мешканців. Звір завдав тілесні ушкодження трьом дітям і дорослому.

«Реагуючи на звернення громадян, головні спеціалісти відділу юридичного супроводу, комунального майна, екології та благоустрою виконавчого комітету Бродівської міської ради зібрали комісію в складі представників Державної екологічної інспекції, поліції, спеціалізованих служб. Людям, які тримали в себе на подвір’ї дику тварину, повідомили про потенційну небезпеку і загрозу для дітей, коли звір ще більше підросте. Також розповіли про наслідки утримання козулі в неприродному для неї середовищі, без вільного простору», – інформують Бродівській міській раді. У результаті сім’я все ж погодилися передати козулю європейську в Мисливське господарство «Стир» для реабілітації та подальшого повернення у дику природу.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook