Вибух на хімзаводі під Рівним: Монастирський назвав причину аварії

Попередня причина аварії на ПАТ «РівнеАзот» – корозія ділянки трубопроводу. Про це повідомив глава Міністерства внутрішніх справ Денис Монастирський на своїй сторінці в Facebook.

Міністр додав, що капітального ремонту із заміною трубопроводу на підприємстві не було останні десятиліття.

Зазначається, що остаточний висновок щодо причин надзвичайної події зробить спеціальна комісія, яка зараз працює на території підприємства.

«Постраждалих від забруднення території, за повідомленням медиків, наразі немає. Але ми будемо продовжувати вивчати ситуацію, щодо можливих наслідків цих викидів для здоров’я жителів міста Рівне та Рівненської області», — повідомив Монастирський.

Слідчими поліції внесено відомості до ЄРДР за ч. 1 ст. 273 ККУ (Порушення правил безпеки на вибухонебезпечних підприємствах або цехах). Хід розслідування буде контролюватися Головним слідчим управлянням Нацполіції.

«З метою попередження та недопущення таких аварій в майбутньому, доручив Голові Державної Служби з надзвичайних ситуацій Миколі Чечоткіну проведення до кінця цього року позапланових перевірок всіх 170 хімічно небезпечних об’єктів першого та другого ступенів з практичним відпрацюванням дій персоналу та аварійно-рятувальних служб щодо реагування на такі аварії.

Але важливо, щоб такі перевірки не створювали додаткових складнощів для роботи українському бізнесу.

Дякую співробітникам ДСНС за вчасні і ефективні дії по ліквідації аварії на «РівнеАзот».

Але попереду – найголовніше – величезна робота запобіганню та попередженню таких аварій в майбутньому!» — зазначив Денис Монастирський.

Раніше «Судово-юридична газета» писала подробиці вибуху на хімзаводі у Рівному: в небо піднялася помаранчева хмара, відео.

Додамо, що наразі загроз для повітря немає.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на Twitter, щоб бути в курсі найважливіших подій.