В київському ТРЦ, де на дитину впала вітрина, дали коментар щодо інциденту (ФОТО)

Про це повідомляє Depo.Київ, посилаючись на коментар магазину Papashon Kids.

"Компанія провела ретельний огляд місця події та службове розслідування щодо ситуації з 4-річним хлопчиком, який травмувався внаслідок перекидання ним вітрини", – йдеться у повідомленні.

У кафе виявили, що дитина розглядала вітрини із солодощами й несподівано підтягнулася на одну із них, ставши на борт вітрини, висота якої становить 42 см. Вона схопилася за скло вітрини. Вага дитини змістила центр тяжіння вітрини, через що вона перекинулася на хлопчика.

"Наголошуємо, що маленькому клієнту була надана первинна медична допомога з боку працівників центру (що зафіксовано на відео із камер спостереження), одразу викликана швидка, лікарі якої зробили все необхідне для усунення наслідків нещасного випадку, обробивши подряпини та зафіксувавши розтягнення нижньої кінцівки", – додає адміністрація закладу.

Оскільки, такі конструкції не розраховані на навантаження такого типу, компанія не несе відповідальність за інцидент, але "адміністрація кафе стурбована ситуацією, що склалася, висловлює щире співчуття постраждалому та обов’язково наддасть усю необхідну підтримку у лікуванні та реабілітації".

Нагадаємо, що 17 липня в ТРЦ Retroville у Києві на дитину рухнула скляна вітрина магазину.