Повінь на Закарпатті завдала збитків на 160 млн грн.

Обласні чиновники озвучили цифру збитків, яких завдала липнева повінь. Від підтоплень постраждав Рахівський район. про це йшлося під час брифінгу, у якому взяли участь голова облдержадміністрації Анатолій Полосков, керівник закарпатських рятувальників Роман Гудак та заступник керівника нацполіції Роман Ус, пише Depo.Закарпаття..

Літній паводок завдав збитків, які оцінюють у 160 млн. грн. Вода підтопила 192 дворогосподарства, 93 будинки, дві дороги обласного значення, десять автошляхів комунальної власності.

Також зруйновано три житлові будинки, одну трансформаторну станція, майже п'ять кілометрів доріг обласного значення, понад 50 мостових переходів і чотири ділянки берегоукріплень та 48 лісових мостів.

Зафіксовано 29 ділянок зсувів грунту об'ємом понад 4 тисячі кубічних метрів, а 20 будинків продовжують перебувати у зоні зсувів.

Нагадаємо, закарпатські рятувальники відкачали всю воду у підтоплених селищах та Рахові. Станом на 21 липня всю воду відкачали. До робіт залучали 11 рятувальників та три спецмашини з Рахова, Великого Бичкова та Ясіня.