Підробляли «ковідні» довідки: у Києві викрили злочинну групу

Подільською окружною прокуратурою міста Києва спільно з ГУ СБУ у м. Києві та Київській області припинено злочинну схему виготовлення та розповсюдження завідомо підроблених довідок довідок з результатами ПЛР-тестів на COVID-19 без проходження відповідних досліджень (ч. 3 ст. 190, ч. 3 ст. 358 КК України). Про це повідомляє пресслужба столичної прокуратури.

У ході досудового розслідування встановлено, що працівники двох туристичних компаній пропонували своїм клієнтам додаткову послугу, яка полягала у виготовленні підроблених довідок про негативний тест на COVID-19, начебто виданих одним зі столичних медичних закладів.

Вартість підробленої «ковідної» довідки становила від 1000 до 1200 гривень.

У ході проведених обшуків у двох офісних приміщеннях виявлено та вилучено бланки підроблених довідок з результатами ПЛР-тестів, підроблену печатку медичного закладу, комп’ютерну техніку та флеш носії, на яких містилося близько 1 000 підроблених довідок в електронному вигляді.

Наразі перевіряється причетність двох мешканців Києва до функціонування злочинної схеми з метою притягнення їх до відповідальності», — сказано у повідомленні.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що лікар розповів, у кого може не виникнути антитіл до коронавірусу.

Крім того, у Києві викрили двох шахраїв, які підробляли довідки про відсутність коронавірусу.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на Twitter, щоб бути в курсі найважливіших подій.