Порча на смерть: одеський батько, що морив сина голодом, пояснив свою “методику лікування”

В Одесі батько морив голодом свого 16-річного сина. Коли підлітка доставили у лікарню з’ясувалося, що він важив всього 28 кілограмів, а його тіло було вкрито чисельними гематомами. Наразі його почали годувати через зонд.

Про це повідомляє УСИ.

Як розповів завідувач реанімаційним відділенням Одеської обласної дитячої лікарні Володимир Босенко, хлопчик поступив у лікарню з анорексією та втратив великий відсоток маси тіла. На даний час його стан стабілізувався, оскільки лікарі провели необхідну терапію. Наразі його почали годувати через зонд.

Журналістам вдалося застати батька в лікарні, який заявив, що його син Андрій народився з проблемами здоров’я, і нібито після щеплення в 1,5 роки перестав розмовляти.

“У 2-3 рочки ми побачили, що він не розмовляє, пішли по лікарях, лікарі сказали, що вони не знають що з ним. І потім вже почалися нетрадиційні методи лікування. Ходили по бабусям-дідусям - всі говорили, що це порча на смерть”, - каже Андрій, батько.

У 2010 році вони зустріли нині покійного отця Іона, який наказав сім’ї відмовитися від їжі тваринного походження, і проводити обряд помазання. До речі, батько під час запису тримав його фото у руках.

“Олією, просто святою олією, отець Іона благословив. Ось я помазав святою олією, ось я просто торкаюся, йому стає легше. Жодних таблеток він не приймав. Ось зморив, в мені забито щось духовне, що незрозуміло. Ось чому моя дитина вкрилася гематомами, я не сильно це роблю, я не б'ю себе, я спочатку помазав олією, а потім я погладив себе пляшкою, отець Іона просто в області серця постукував ... але я не святий”, - каже батько дитини.

Родина хлопчика проживає у центрі міста в одноу будинку з бабусею та дідусем. сусіди взагалі не знали, що в подружжя є дитина, оскільки Андрі ніколи на вулицю не виходив, а батьки замкнуті і непривітні. Бабуся хлопчика поділилася, що мати дитини - її донька перебуває у психіатричній лікарні, тому що намагалася накласти на себе руки. Онук до школи не ходив, займався дистанційно. Вона не погоджувалася з “методиками лікування”, які запровадив батько, і навіть нишком підгодовувала дитину.

На обліку в соціальних службах сім'я ніколи не перебувала. Але після того, що сталося, соцслужба збирається подавати в суд, щоб вилучити дитину з сім'ї.

“Тут однозначно є загроза життю і здоров'ю дитини, ми будемо ініціювати вилучення в зв'язку із загрозою життю і здоров'ю, далі вже будемо розбиратися. Раніше ця родина не була в полі зору соціальної служби у справах дітей, однозначно, на обліку хлопчик у нас не перебував”, - заявила Юлія Нікандрова, начальник служби у справах дітей Одеської міськради.

Нагадаємо:

В Одесі чоловік заморив голодом свого 16-річного сина. Підліток перебував у важкому стані, за його здоров'я боролися медики.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram та Viber Новини.LIVE Odesa.