У Києві під час обгону водійка влетіла у стовп: її перевірять на наявність алкоголю в крові

Дорожньо транспортна пригода сталася на столичній Оболоні, на вулиці Прирічній, 27. Намагаючись обігнати попереду себе автівку, водійка Audi втратила кермування, в результаті чого вона влетіла у стовб. Про це пише УНН.

Деталі

Одразу ж після зіктнення зі стовбом машину винесло на тротуар, де в цей час знаходилося дуже багато людей, та почало крутити зі сторони в сторону.

Зупинило машину дерево, яке стояло неподалік стовба при спуску до річки. Варто зазначити, якщо б не дерево, скоріш за все, автівка б опинилася у річці.

Разом з водійкою в салоні авто знаходилася ще її подруга. Очевидці кажуть, що обидві були у стані алкогольного сп‘яніння. Одразу ж після інциденту подруга водійки намагался втекти з місця подій, але її та водійку оточили не байдужі люди, які тримали жінок до приїзду правоохоронців.

Також на місце події прийшов товариш водійки, який намагався їх захистити. Ніхто із учасників дорожньо-транспортної пригоди не постраждав. Наразі водійку відвезли у клініку, де вона буде проходити тест на наявність алкоголю у крові від час водіння. Зараз на місці працює поліція, яка з‘ясовує всі обставини ДТП.

За неперевіреною поки інформацією водійкою Audi виявилася суддя районного суду Деснянського району міста Києва.

Матеріал підготовлено спільно з програмою “Надзвичайне.LIVE з Олексієм Павловським” телеканалу LIVE.

Нагадаємо

У Києві п'яний водій спричинив подвійну ДТП.