Наслідки негоди: у різних областях України затопило вулиці та житлові будинки

В Україні вже декілька днів відчуваються наслідки погіршення погоду. У різних областях підвищується рівень води та затоплює вулиці внаслідок негоди і сильних злив.

Вночі середу, 21 липня, Одесу накрила повінь внаслідок потужної зливи.

За інформацією Гідрометцентру, в місті за годину випало 31 мм опадів.

Низку міських вулиць затопило. Як зазначається, у повноводні річки перетворилися Генуезька, Французький бульвар і Дерибасівська, центральна алея Аркадії.

У низці районів міста немає світла. Впали десятки дерев та підтопило під’їзди багатоквартирних будинків.

Зазначається, що літаки, що мали приземлитися в Одесі, попрямували до інших аеропортів, зокрема борт LOT, який прибув з Варшави, повернувся, літак Azur Air Ukraine полетів до Борисполя.

Інформації про жертв і постраждалих поки немає.

Також сильні зливи продовжуються у Хмельницькому. Вулиці міста перетворилися на річки.

Зокрема вода поглинула дві вулиці – Вокзальну та Геологів. обов’язків Також на вулиці Зарічанській, 30 затопило підвал 14-поверхівки. Це відбулося вперше за 30 років.Рівень води зростає вже протягом доби, поки йде дощ, та піднімається кожних п’ять хвилин. Якщо негода продовжиться – затопить підвал і дійде до першого поверху.

На вулиці Геологів, на якій знаходиться Хмельницький речовий ринок, теж дуже багато води. За словами місцевих мешканців, проблема з підтопленням вулиці виникає щороку і досі її ніхто не вирішив.

Заступник Хмельницького міського голови Роман Примуш розповів, ще одна з причин затоплення хмельницького речового ринку – його хаотична забудова. Він додав, що наразі міська рада працює над розв’язанням проблеми щорічних затоплень.

У Києві вирує негода: затоплено вулиці, переходи та метро

Раніше 24 червня температура повітря побила майже сторічний рекорд. За даними спостережень метеостанції Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського 24 червня у Києві середньодобова температура повітря становила +28,1°C, що на 1,6°C вище рекордного значення температури для цього дня 1924 року.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.