Наслідки зливи: у Хмельницькому підтоплені будинки, речові ринки “плавали” у воді

За повідомленням Головного управління ДСНС в області, протягом 21 липня у Хмельницькому надзвичайники тричі відкачували воду з підтоплених домоволодінь. Так, о 08:25 на пункт зв’язку 3 Державної пожежно-рятувальної частини м. Хмельницький надійшло повідомлення про те, що внаслідок зливи затоплена велика територія дороги на вул. Вокзальна. Це загрожувало підтопленню приватних володінь. Тож потрібна допомога надзвичайників із відкачування води.

Рятувальники за допомогою мотопомпи великої продуктивності відкачали близько 750 куб. м води із дороги та домоволодінь.

Цього ж дня вони відкачали 850 куб. м води з двору житлового багатоповерхового будинку на вул. Кооперативна, а також з колодязя поблизу житлового будинку на вул. Лісова.

Крім цього, на вулиці Геологів "плавали" місцеві речові ринки.

«Ринки розвивались якось несистемно, тобто кожен щось сам собі добудовував, десь перекривав, десь сам будував ці системи водовідведення. Десь вони відповідали вимогам, десь не відповідали. Власне, через це маємо такі проблеми зараз», – зазначив заступник хмельницького міського голови Роман Примуш.

Він додав, що влада розробляє проєктно-кошторисну документацію для проведення двох проколів під залізницею для того, щоб зробити два таких потужних стоки, які б дали можливість під час навантажень, коли велика вода йде, дати можливість випускати її.