Депутати Рівнеради підтримали звернення щодо розслідування аварії на "Рівнеазоті" Генпрокуратурою

Депутати просять провести на підприємстві позапланові перевірки, а винних притягнути до кримінальної відповідальності.Ми депутати Рівненської міської ради звертаємося до Генерального прокурора України Ірини Венедіктової та т.в.о. Голови Державної служби України з питань праці Віталія Сажієнка з вимогою:

Провести перевірку дій працівників та керівництва підприємства під час аварії на предмет відповідності чинному законодавству;

Провести розслідування причин та наслідків аварії відповідно до Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві;

У випадку встановлення порушення законодавства притягнути винних осіб до відповідальності, у тому числі кримінальної, - йдеться у зверненні.

Нагадаємо, сповіщення про аварію від Рівнеазоту не надходили. Система сповіщення не спрацювала, бо не було відповідного повідомлення. А правоохоронці про подію дізнались майже через годину після дзвінка невідомої особи на спецлінію.Інші спецслужби дізнались із соцмереж.