У Києві, ймовірно, в стані алкогольного сп’яніння скоїла ДТП суддя, яка ухвалювала вироки проти активістів Майдану

Інформацію про ДТП нам підтвердила пресслужба патрульної поліції Києва.

«У водійки автомобіля Audi, за участі якого трапилося ДТП на вулиці Прирічній близько 21:00 [20 липня], були ознаки алкогольного сп’яніння», — сказали нам у пресслужбі.

Там додали, що жінка відмовилася проходити тест на наявність алкоголю на місці, але погодилася зробити це в лікарні: «Лікар-нарколог узяв біологічні дані, чекаємо на підтвердження».

Деснянський районний суд Києва підтвердив, що в ДТП фігурує саме суддя Колегаєва. Там підкреслили, що внаслідок аварії ніхто з перехожих не постраждав, а ймовірною причиною ДТП могло стати відірване колесо.

Також суд зазначив, що аварію «було оформлено з дотриманням усіх вимог законодавства», а поліція склала протокол за статтею 124 Кодексу про адміністративне правопорушення.

«У разі з’ясування нових обставин суддя, як і будь який громадянин, України понесе відповідальність відповідно до Законів України», — наголосили в суді.

«Центр протидії корупції» звернув увагу, що в декларації Світлани Колегаєвої немає інформації про автомобіль Audi, за кермом якого вона перебувала. Офіційно вона задекларувала понад 1,2 мільйона гривень доходу за 2020 рік.

«Суддя відома тим, що під час Майдану ухвалювала рішення проти активістів, одного з них посадила на 30 днів у СІЗО. Після цього вона намагалася це приховати у власній декларації доброчесності», — додають у ЦПК.