В "ДНР" на Єнакієвському метзаводі домну не розпалили, рейки іржаві, сировини нема

Працівник Єнакіївського металургійного заводу розповів в пабліку "Донбасский кейс" про справжню ситуацію на підприємстві, передає Depo.Донбас.

Він зазначив, що працює на ЄМЗ прокатником.

"Хочу розповісти про реальну ситуацію в цілому. Кокс і окатиш на завод вже давно не поставляється, доменна піч №3 постійно знаходиться в стані прогріву (тихого ходу). Виходу продукції з цієї печі - нуль! Рейки до неї проржавіли, вагони не підганяють на завантаження і розвантаження вже давно. Також в не працює аглофабрика, а системи вентиляції та водовідведення відключені. Тобто, робочого процесу на ділянці немає взагалі! І, відповідно, по зарплаті величезні заборгованості. Люди просто втрачають надію і йдуть в пошуках кращої долі", - розповів працівник заводу.

Нагадаємо, 13 липня окупаційна влада "ДНР" заявила, що Єнакіївський металургійний завод планує відновити роботу однієї з двох доменних печей, яка була зупинена в березні.

Довідка: Єнакієвський металургійний завод до 2017 року належав бізнес-структурі Рината Ахметова. Після того, як "ДНР" привласнила підприємство і оформила його на "Внешторгсервіс", на заводі почалися проблеми з зарплатою і з поставкою сировини з Росії.