Пограбування банку в Києві: суд ухвалив рішення щодо жінки-грабіжниці

Суд обрав запобіжний захід жінці, яка пограбувала відділення банку в Києві на Оболоні. Із залу суду підозрювана відправилась в слідчий ізолятор.

Суд визначився із запобіжним заходом щодо жінки, яка пограбувала відділення Укрсиббанку на столичній Оболоні. Суд підтримав клопотання сторони обвинувачення та відправив підозрювану під варту. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на засідання суду. Під вартою жінка перебуватиме 60 діб. З зали суду її відправили у слідчий ізолятор. "Суддя ухвалив: клопотання .... про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою задовольнити. Відправити в СІЗО. Строком на 60 днів до 18 вересня 2021 року включно. Ухвала підлягає негайному виконанню", - сказала головуюча суддя.

ASPI news писало, що у Києві жінка вчинила пограбування одного з відділень Ukrsibbank. Зловмисниця під час нападу використала зброю та коктейль "Молотова". Жінка прийшла у відділення, розташоване в Оболонському районі на вулиці Автозаводській, 99. Раніше повідомлялося, що в Києві прогримів вибух в одному з приміщень, що належать Приватбанку.