У Франківську здійснили рейдерське захоплення державного підприємства "Дороги Прикарпаття" (ВІДЕО)

Depo.Прикарпаття повідомляє про спробу рейдерського захоплення державного підприємства "Дороги Прикарпаття", яке відбулось наприкінці робочого дня 22 липня. Про це заявив керівник підприємства Андрій Сазонов у Facebook.

Зображення: ДП "Дороги Прикарпаття"/Facebook

За словами керівника, невідомі особи без будь-якого дозволу потрапили на територію підприємства, самостійно зібрали присутніх працівників і повідомили про зміну керівництва. Присутнім було зачитано два розпорядження голови Івано-Франківської ОДА: перший - про звільнення діючого директора підприємства, другий - про призначення виконуючого обов’язки директора. Обидва документи не містили належних реквізитів, у тому числі - підпису керівниці ОДА. Станом на час доведення до працівників вказаної інформації, таких розпорядчих документів не було опубліковано на офіційному сайті ОДА.

Також, під час перебування на підприємстві невідомих осіб було завдано тілесних ушкоджень адвокату, який захищав діюче керівництво. Про це вже повідомлено правоохоронні органи.

Відео: Дороги Прикарпаття

Наразі на офіційному сайті Івано-Франківської ОДА опублікована копія розпорядження Світлани Онищук "Про звільнення Сазонова А.В.", згідно якого останнього звільнено 22.07.2020 року у зв’язку із невиконанням ним обов’язків та на підставі доповідної записки виконуючого обов’язки директора департаменту ОДА Рачкевича В.С.

Зображення: Івано-Франківська ОДА

Також керівниця ОДА видала розпорядження про призначення виконуючим обов’язки ДП "Дороги Прикарпаття" Яциковського Богдана Ігоровича, який і був присутнім під час "перевороту" на підприємтсві і намагався зайняти кабінет керівника та давав вказівки працівникам незважаючина те, що першим його робочий днем визначено 23 липня 2021 року.