У Миколаєві пасажири маршрутки "лінчували" водія вантажівки

Увечері в суботу, 11 вересня, водій сідельного тягача DAF і водій маршрутки №52 в Миколаєві не поділили дорогу. Під час руху водії гуділи один одному клаксонами і посилали за відомим напрямком.

Коли ж маршрутка зупинилася на зупинці на проспекті Богоявленському, під'їхала фура та "затисла" її. З кабіни вийшов водій з газовим балончиком в руках, підскочив до дверей й кілька разів бризнув в обличчя водієві громадського транспорту, пишуть "Новости-N", додаючи, що газ також потрапив в салон.

Розгнівані пасажири вискочили з салону маршрутного таксі й почали бити агресивного водія. "Суд Лінча" припинив наряд поліції. У результаті водія фури з численними травмами та підозрою на струс головного мозку відвезла швидка. Водій маршрутки був госпіталізований з опіками очей і слизових оболонок рота і носа. Також від газу постраждали двоє пасажирів маршрутки. Обставини інциденту з'ясовує поліція.

Раніше повідомлялося, що в Миколаєві хлопець погрожував зістрибнути з балкона 5-го поверху. При цьому він періодично приставляв ніж до свого горла. ASPI news інформувало, що одесити влаштували "самосуд" чоловіку, який вдарив пасажирку маршрутки. Хама мало не лінчували прямо на місці.